VIN Umístění Mini je nejdůležitější věc, když kupujete ojetý vůz. Měli byste se podívat, než si koupíte vozidlo. Můžete zkontrolovat, zda došlo k nehodě vozidel, havarovalo nebo bylo odcizeno. Pokud chcete koupit trvanlivé vozidlo, musíte najít číslo podvozku mini.

VIN byly poprvé použity v roce 1954. Od roku 1954 do roku 1981 neexistoval žádný standard pro tyto čísla, takže různí výrobci používali různé formáty. Teprve v roce 1981 nastavili světoví výrobci automobilů z Evropy a USA jeden standardizovaný formát současného čísla VIN. Vyžadovalo, aby všechna prodávaná vozidla obsahovala sedmimístný VIN, který neobsahuje písmena I (i), O (o) a Q (q) (aby se zabránilo záměně s číslicemi 1 a 0).

Kde najít VIN?

VIN Umístění Mini závislé vozidlo se nachází na různých místech. Závisí na modelu a výrobci. Nejoblíbenější místa jsou: na firewallu auta, na přepážce na motoru, na středním sloupku, na rámu dveří, vedle řízení, vedle sedadla spolujezdce vedle rezervního kola. Neztrácejte čas! Použijte náš nástroj a v několika sekundách najděte číslo VIN

VIN-Location.com

Použijte nástroj VIN-Location.com k dekódování VIN. Webová stránka má obrovskou databázi vozidel, která vám pomohou jednoduše získat informace o tom, jak najít VIN na vašem vozidle.

VIN Číslo vašeho Mini najdete zde.

Nezapomeňte, že před zakoupením zkontrolujte historii vozidla. To provedete zadáním čísla VIN číslo Mini níže: