Myslíte si, že malé, agilní městské auto pro ženu a oči se stane vaším Mini. Důvod tohoto malého výrobního automobilu byl poměrně jednoduchý a prozaický. Suezská krize vyvolala řadu potíží s přístupem k ropě.

VIN Kontrola Mini

Situace ve Velké Británii byla tak nezajímavá, že to vláda uvažovala. dávkování paliva. Dramaticky klesající ceny velkých automobilů, zvýšená poptávka po malých a šetrných. Maximální rozměry, které vozidlo drželo, jsou 3 × 1,2 × 1,2 m. Toto umění není úspěšné, auto se ukázalo být o 5 centimetrů déle, širší a vyšší o 18 z 13 byl namontován motor s kapacitou válce 848 cm3, což umožnilo rychlosti 16 km / h. První dodávka vozidel byla v prodeji v dubnu roku 1959.

Nejnovější modely Mini vyrobené společností BMW. Tato auta jsou technicky obecně technicky nesouvisejí s prvními modely. Jediná podobnost mezi odkazem na vzhled, pohon předních a čtyřválcových motorů, který byl umístěn bočně. Mini rodina nyní obsahuje 4 modely. Jsou to: Mini, Mini kabriolet, Mini Clubman, Mini Paceman. Každá nová verze modelu Mini popírá představu o prvním vozidle vyrobeném dokonce i BMC. Proč? Samozřejmě, pokud jde o rozlišení. Zvýšená délka, šířka, rázvor a kapacita zavazadlového prostoru.

Každé auto by však mělo být v bezpečí. Určitě existují modely poškozené a následně potřeny v dílně. Ujistěte se, že si zakoupíte auto, žena, která ji nebude vystavovat, aby poškodila zdraví, prozkoumat historii automobilu. Ve věcech technického stavu obvykle prodejci nevěří. Pokud se chcete dozvědět více, ujistěte se, že jste si ověřili VIN v Mini.

VIN Číslo vašeho Mini najdete zde.

Nezapomeňte, že před zakoupením zkontrolujte historii vozidla. To provedete zadáním čísla VIN číslo Mini níže: