VIN na Mini by měl být umístěn trvale na podvozku nebo karoserii na pravé straně vozidla. Identifikace vozidla je jednou z prvních činností provedených během diagnostického testování vozidel a je důležitou součástí zkoušky.

Kde je VIN Mini?

Číslo VIN v různých vozidlech Mini se nachází na různých místech. Závisí na modelu a výrobci. Nejoblíbenějšími místy jsou: vedle blatníku, na podlaze pod nebo vedle sedadla spolujezdce, na motoru samotném, na pomlčce u čelního skla, na rámu dveří, vedle řízení, na podpěře chladiče, u spolujezdce sedadlo vedle rezervního kola. Zkontrolujte umístění Mini VIN, abyste zabránili autům se skrytou vadou.

Umístění podvozku závisí na modelu, jako jsou: Mini Cooper S Clubman, Mini Cooper S, Mk I Cooper, Mk II Cooper, Mini Countryman, Mini Moke, Mini 3 dveře, Mini 5 dveře, Mini Paceman. Ve starších vozidlech byla umístěna na typovém štítku s číslem VIN. V nových vozech je často umístěn na štítku nemocného za předním sklem. Nejjednodušší je použití našeho nástroje, jeho zcela zdarma!

VIN Číslo vašeho Mini najdete zde.

Nezapomeňte, že před zakoupením zkontrolujte historii vozidla. To provedete zadáním čísla VIN číslo Mini níže: